fbpx

B2B

Vlajková loď

BIO 100% Šťava z granátového jablka

Bojovník za vitalitu

Plody granátovníka obsahujú látku, ktorá pomáha bojovať proti hlavným príčinám starnutia. Ako ľudia starnú, ich továrne na energiu nazývané mitochondrie strácajú svoje prirodzené schopnosti. V bunke sa tak začnú hromadiť nefunkčné mitochondrie – to ovplyvňuje zdravie mnohých tkanív, napríklad svalov či neurónov. Vedci zo Švajčiarskeho federálneho technologického inštitútu v Lausanne a z firmy Amazentis teraz objavili molekulu, ktorá dokáže v bunke spustiť proces recyklácie nefunkčných mitochondrií – nazvali ju Urolithin A. „Je to jediná známa molekula, ktorá môže oživiť mitochondriálny čistiaci proces, inak známy ako mitofágia,“ hovorí v tlačovej správe spoluautor štúdie Patrick Aebischer. „Je to úplne prírodná látka a jej účinok je silný a merateľný.“

Zdravé srdce a cievy

Nedávna štúdia dokázala, že iba 150 ml šťavy z granátového jablka denne dokáže znížiť krvný tlak už v priebehu prvých 2 týždňov. Zmiernite tak nielen riziko srdcového infarktu, ale aj mozgovej príhody. Podľa vedcov má granátové jablko niekoľko ďalších významných zdravotných prínosov pri ochrane srdca a ciev, a silný protirakovinový účinok. Mimoriadne posilňuje imunitu.

Žiarivý vzhľad

Granátové jablko bojuje proti poškodeniu – obsahuje najviac antioxidantov. Tým chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Chráni pokožku pred UV lúčmi, podporuje vyživovanie a obnovu do hĺbky a pomáha v produkcii kolagénu.

Exkluzívna chuť

100% šťava Mango Grante Tropic

Podporuje trávenie

Mango vám poskytne skupinu tráviacich enzýmov, ktoré podporujú schopnosť vášho tela rozkladať jedlo. Existujú určité dôkazy, že tieto enzýmy môžu dokonca znižovať pocit pálenia záhy. Pektín vo vláknine tiež pomáha pri prevencii zápchy.

Zdravé srdce

Vitamín C a vláknina v mangu preukázateľne pomáhajú znížiť hladinu LDL (t.j. “zlého”) cholesterolu, čím sa znižuje riziko srdcových ochorení, infarktu a mrtvice. Okrem toho, mango obsahuje aj draslík a horčík, ktoré sú zapojené v regulácii krvného tlaku, a udržiavajú ho v zdravých medziach.

Jedinečná chuť

100% šťavy z manga. Je vyrobená z vybraných zrelých plodov. Jedinečnosť produktu potvrdzuje výber najčerstvejšieho ovocia pestovaného na ekologicky bezpečných plantážach. Šťava nie je z koncentrátu. To umožňuje udržať si nielen magickú chuť a jemnú arómu tropického ovocia, ale aj celé spektrum jeho užitočných zložiek: makro a mikroelementy, esenciálne aminokyseliny, vlákninu, polyfenoly.

Jedinečný produkt

Dezertné víno z granátového jablka

Objavte nové chute

Ak aj ty miluješ objavovanie nových chutí, chceš potešiť svoje chuťové poháriky novým zážitkom a osviežiť svoje vínne večery, táto lahôdka nesmie chýbať v tvojich zásobách. Prekvap seba a svojich známych touto lahôdkou. Viacerým pripomína Portské...

B2B Veľkoobchod

Sme výhradným dovozcom pre Slovensko, Česko a Maďarsko

Stačia Vám 3 kroky aby ste sa stali našim partnerom.

1.

Zaregistrujte sa

2.

Pošlite nám viac info o vašej firme

3.

Po schváleni získavate veľkoodberateľské ceny a môžete sa prihlásiť

1.
Doprava nad 50€ Zadarmo
2.
Množstevné zľavy až do 15%
3.
Darček za recenziu
4.
Využij akcie a výpredaje, o ktorých informujeme cez newsltetter / FB:
viac...