nove-logo-2020-2

Grante Elixír Mladosti

B2B

Vlajková loď

Šťava z granátového jablka

Bojovník za vitalitu

Plody granátovníka obsahujú látku, ktorá pomáha bojovať proti hlavným príčinám starnutia. Ako ľudia starnú, ich továrne na energiu nazývané mitochondrie strácajú svoje prirodzené schopnosti. V bunke sa tak začnú hromadiť nefunkčné mitochondrie – to ovplyvňuje zdravie mnohých tkanív, napríklad svalov či neurónov. Vedci zo Švajčiarskeho federálneho technologického inštitútu v Lausanne a z firmy Amazentis teraz objavili molekulu, ktorá dokáže v bunke spustiť proces recyklácie nefunkčných mitochondrií – nazvali ju Urolithin A. „Je to jediná známa molekula, ktorá môže oživiť mitochondriálny čistiaci proces, inak známy ako mitofágia,“ hovorí v tlačovej správe spoluautor štúdie Patrick Aebischer. „Je to úplne prírodná látka a jej účinok je silný a merateľný.“

Zdravé srdce a cievy

Nedávna štúdia dokázala, že iba 150 ml šťavy z granátového jablka denne dokáže znížiť krvný tlak už v priebehu prvých 2 týždňov. Zmiernite tak nielen riziko srdcového infarktu, ale aj mozgovej príhody. Podľa vedcov má granátové jablko niekoľko ďalších významných zdravotných prínosov pri ochrane srdca a ciev, a silný protirakovinový účinok. Mimoriadne posilňuje imunitu.

Žiarivý vzhľad

Granátové jablko bojuje proti poškodeniu – obsahuje najviac antioxidantov. Tým chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Chráni pokožku pred UV lúčmi, podporuje vyživovanie a obnovu do hĺbky a pomáha v produkcii kolagénu.

Zaujímavosti

Exkluzívna chuť

Apple King

Náš dar pre Vaše zdravie

Rozhodli sme sa vyrobiť vlastný produkt a tak podporiť miestnych ľudí. Produkt je vyrobený na Slovensku. To najlepšie zo sveta jabĺk. Panel gastro-odbornírkov vybral najvhodnejší pomer medzi 4 druhmi jabĺk a granátového jablka až zo Sicílie. Na ničom sme nešetrili a preto je táto šťava 100% podiel ovocia. A tak vznikol APPLE KING. Je vhodný na pravidelné užívanie.

V skratke

-100% prírodné šťavy
- 60% šťava z jabĺk (4 druhy)
- 40% šťava z granátového jablka
- Žiadny pridaný cukor
- NFC
- Vyrobené na Slovensku

Jedinečný produkt

Dezertné víno z granátového jablka

Objavte nové chute

Ak aj ty miluješ objavovanie nových chutí, chceš potešiť svoje chuťové poháriky novým zážitkom a osviežiť svoje vínne večery, táto lahôdka nesmie chýbať v tvojich zásobách. Prekvap seba a svojich známych touto lahôdkou. Viacerým pripomína Portské...

B2B Veľkoobchod

Sme výhradným dovozcom pre Slovensko, Česko a Maďarsko

Stačia Vám 3 kroky aby ste sa stali našim partnerom.

1.

Zaregistrujte sa

2.

Pošlite nám viac info o vašej firme

3.

Po schváleni získavate veľkoodberateľské ceny a môžete sa prihlásiť

1.
Doprava nad 50€ Zadarmo
2.
Množstevné zľavy až do 15%
3.
Darček za recenziu
4.
Využij akcie a výpredaje, o ktorých informujeme cez newsltetter / FB:
viac...