nove-logo-2020-2

Grante Elixír Mladosti

B2B

Sme výhradným dovozcom pre Slovensko, Česko a Maďarsko

B2B Veľkoobchod

Ako sa stať našim obchodným partnerom?

Srdečne Vás vítame na našom eshope. Veľmi nás teší Váš záujem spolupracovať s nami ako obchodný partner a zvyšovať dostupnosť týchto exkluzívnych produktov ako na Slovensku tak aj v Českej republike.

Na začiatok spolupráce Vás poprosíme registrovať sa na našom e-shope a následné zaslať email na info@grante-elixirmladosti.sk so žiadosťou o pridelenie veľkoobchodných cien. K prideleniu statusu veľkoodberateľa je potrebné vlastníctvo živnostenského listu s predpokladom vlastnej kamennej predajne alebo e-shopu, prípadne iného typu prevádzky. So žiadosťou prosím zašlite aj scan výpisu z ORSR, resp. ŽRSR, scan osvedčenia o registrácii pre DPH a osvedčenia o registrácii a pridelení DIČ.

Veľkoobchodné ceny Vám pridelíme po overení Vami zaslaných údajov. Po pridelení statusu veľkoodberateľa sa Vám po prihlásení do e-shopu zobrazia veľkoobchodné ceny a stávate sa našim oficiálnym partnerom. 😊 Prajeme Vám veľa úspechov.
Váš tím

Grante – elixír mladosti

Live younger, smile 🙂 longer.

Našimi produktmi sme si 100% istý

1.

Zaregistrujte sa

2.

Pošlite nám mail

*Musí obsahovať okrem žiadosti aj scan výpisu z ORSR, resp. ŽRSR, scan osvedčenia o registrácií pre DPH a osvedčenia o registrácií a pridelení DIČ.

3.

Po schválení získavate veľkoodberateľské ceny a môžete sa prihlásiť

Môžete sa prihlásiť nižšie alebo na stránke môj účet.

1.
Doprava nad 50€ Zadarmo
2.
Množstevné zľavy až do 15%
3.
Darček za recenziu
4.
Využij akcie a výpredaje, o ktorých informujeme cez newsltetter / FB:
viac...