O nás

O Grante

Sme mladá, dynamická spoločnosť. Prioritou sú pre nás dobré vzťahy s obchodnými partnermi a klientmi, zároveň zabezpečenie najvyššej kvality produktov. Pracujeme na tom, aby výsledky našej práce prinášali kvalitnejší, zdravší život a váš úsmev. Náš prístup a hodnoty sú s láskou k zdraviu a prostrediu. Preto nám veľmi záleží, aby sme predkladali len najkvalitnejšie produkty. Sme na jednej vlne trendu zdravej výživy a BIO produktov, načúvame ľuďom, ktorí chcú investovať do zlepšenia kvality svojho života a zdravia. Bolo vynaložené obrovské úsilie a výskum na prinesenie a overenie najhodnotnejšej ovocnej šťavy na planéte – náš klenot – šťava z granátového jablka. (https://draxe.com/pomegranate-juice/)
Veríme, že spoločne pozdvihneme úroveň poskytovaných služieb.
Grante – elixír mladosti
Live younger, smile 🙂 longer.

09/2018 Dohoda o spolupráci: CEO, Marek Horos & Sales director Aznar factory, Askar Nadyrshin

Prečo to robíme?

Všetko sa to začalo naším zápalom. Túžbou po kvalitnejšom a zdravšom životnom štýle. Človek prirodzene chce, aby sa cítil dobre. My sme sa rozhodli, že chceme byť zdraví. Teraz vieme, čo určite bude fungovať. Na to, aby oheň horel, potrebuje drevo. A na to, aby začalo horieť, potrebuje niekoho, kto ho zapáli. Chceme byť tou iskrou, čo bude druhým pomáhať v chcení byť zdravší. Mnohí hovoria: „Dnes sú všetci natoľko leniví, že sa už nikomu nechce žiť zdravo. A vôbec, dnes už nič nie je BIO.” Ale majú naozaj pravdu? Povedali sme si, že určite mnoho ľudí je rozhodnutých viesť zdravý životný štýl, ale možno nemajú to „palivo”, aby dosiahli želaný efekt. Práve preto sme chceli spraviť zdravý životný štýl dostupnejším pre každého. Ani len vo sne sme netušili, ako to skvalitnilo život nielen nám, ale aj odberateľom po celom svete.

Pozitívne účinky pravidelného užívania granátového jablka sa dostali pod drobnohľad viacerých vedeckých a výskumných prác. Výsledky na seba nenechali dlho čakať. Bolo vedených mnoho štúdií, ktoré okrem iného dokázali unikátne spomalenie starnutia obsiahnutou prírodnou látkou. Účinok je merateľný a silne pôsobiaci. Granátové jablko môže pôsobiť ako stimulant endorfínov – hormónov „šťastia“. Podporuje zvyšovanie výkonnosti a produkcie testosterónu. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom. Sme presvedčení, že tieto výsledky sa potvrdia aj na vás samých, priatelia!